ویژگی ردیابی سونی با my Xperia دیگر ممکن نیست

سونی ویژگی ردیابی گوشی‌های هوشمند سری Xperia را که توسط اپلیکیشن my Xperia ممکن بوده را غیرفعال می‌کند. هرچند که این شرکت ژاپنی به صورت رسمی این خبر را اعلام نکرده است، اما کاربران این سری از گوشی‌های هوشمند گزارش‌هایی مبنی بر غیرفعال شدن این ویژگی داده‌اند. در ادامه با ما همراه باشید.

بخش موبایل شرکت سونی در اقدامی عجیب و یا جالب، ویژگی ردیابی گوشی‌های هوشمند سری اکسپریا را که در برنامه‌ی my Xperia بوده را غیرفعال کرده و کاربرانی که از ۳ روز پیش قصد استفاده از این ویژگی را داشته‌اند، به قسمت Find My Device در سایت گوگل منتقل شده‌اند.

Find My Device گوشی‌های سونی یکی از دلایل اصلی خریداران گوشی‌های این شرکت می‌باشد چرا که امکانات خوبی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا بتوانند نسبت به ردیابی، قفل گوشی و دیگر کارها از طریق سایت سونی اقدام کنند.

یکی از کاربران در توئیتر خود درباره‌ی این مورد نوشته است:

از تاریخ ۱۷ ژانویه ۲۰۱۸ دیگر my Xperia متوقف شده و شما از این پس به جای آن، به سایت Find My Device منتقل می‌شوید.

به عقیده‌ی برخی نیز این اقدام شرکت سونی، مثبت است چرا که به این شرکت اجازه می‌دهد تا بر روی دیگر خدمات خود به شکل بهتری متمرکز شود و آن‌ها را بهبود بخشد.

منبع: [button type=”link” link=”https://www.phonearena.com/news/Sony-Mobile-shuts-down-my-Xperia-remote-tracking-service_id101784″ variation=”btn-primary” target=”blank”]PhoneArena[/button]

در صورتی که اشتباه تایپی، املایی یا هر اشتباه دیگری در متن یا نظرات وجود دارد، با انتخاب متن مورد نظر و فشردن کلید های Ctrl+Enter ما را آگاه سازید تا پس از بررسی، نسبت به تصحیح آن اقدام کنیم.

Share

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 0
دوست نداشتم: 0
میانگین امتیازات: 0

پاسخ دهید

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: