لومیا ۵۳۵ به زودی ویندوز ۱۰ دریافت می کند

اگر مدت زیادی با ویندوز ۸٫۱ کار کرده اید و اکنون منتظر ویندوز ۱۰ هستید، باید بگوییم که در آخرین روز های انتظار خود به سر می برید چرا که وودافون ایتالیا با انتشار مطلبی در سایت خود اعلام کرده که به زودیو  تا چند روز آینده، لیستی که این شرکت منتشر کرده به ویندوز ۱۰ ارتقا خواهند یافت. با ما همراه باشید.

اپراتور ایتالیایی وودافون با انتشار مطلبی گفته که با آغاز هفته ی جدید میلادی، یعنی از ۱۷ اسفند ماه، ویندوز ۱۰ را برای لیستی از دستگاه ها که صرفا مشترک این شرکت هستند، منتشر خواهد کرد و کاربران می توانند به صورت OTA این نسخه از ویندوز را دریافت کنند. هرچند که هم اکنون اکثر کاربران جهان، به جز آن ها که از مایکروسافت لومیا ۹۵۰، ۹۵۰XL و ۵۵۰ استفاده می کنند و ویندوز ۱۰ دارند، از ویندوز ۸٫۱ استفاده می کنند، اما احتمال می رود آن ها نیز به زودی بتوانند گوشی های خود را به ویندوز ۱۰ ارتقا دهند. ممکن است این به روز رسانی را در سال ۱۳۹۶ شاهد باشیم، اما فعلا باید صبر کرد.

بر اساس گزارش وودافون ایتالیا، گوشی های مایکروسافت لومیا ۵۳۵، نوکیا لومیا ۶۳۵، لومیا ۷۳۵، لومیا ۸۳۰، لومیا ۹۳۰ و لومیا ۱۵۲۰ جزو اولین گوشی هایی خواهند بود که ویندوز ۱۰ را به صورت OTA دریافت می کنند، و مایکروسافت لومیا ۹۵۰، ۹۵۰XL و ۵۵۰ نیز اکنون جزو تنها گوشی هایی هستند که با ویندوز ۱۰ توزیع می شوند.

منبع: [button type=”link” link=”http://www.phonearena.com/news/Windows-10-Mobile-OTA-update-could-be-coming-within-days_id78999″ variation=”btn-info” target=”blank”]PhoneArena[/button]

در صورتی که اشتباه تایپی، املایی یا هر اشتباه دیگری در متن یا نظرات وجود دارد، با انتخاب متن مورد نظر و فشردن کلید های Ctrl+Enter ما را آگاه سازید تا پس از بررسی، نسبت به تصحیح آن اقدام کنیم.

Share

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 0
دوست نداشتم: 0
میانگین امتیازات: 0

پاسخ دهید

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: