ابزار جدید واتس اپ برای جلوگیری از انتشار اخبار جعلی

به نظر می‌رسد واتس اپ در حال انجام اقداماتی در جهت جلوگیری از انتشار اخبار جعلی و تقلبی می‌باشد تا میزان اعتبار و پیام‌های منتشر شده در این پیام رسان را افزایش دهد. گزارش‌ها حاکی از آن است که کاربرانی که قصد فوروارد کردن بیش از حد یک یا چند پیام را داشته باشند، اخطاری به آن‌ها نمایش داده می‌شود که پیام این کاربران اسپم تلقی می‌شود. با ما همراه باشید.

کاربران واتس اپ گزارش کرده‌اند که سیستم اطلاع رسانی جدیدی در واتس اپ راه اندازی شده تا به کاربران هشدار دهد که پیامی را “بیش از حد فوروارد می‌کنند”. گفته شده که این سیستم هنوز به قدری بهینه و کامل نشده تا درک بهتری در تشخیص پیام‌های اسپم از غیر اسپم داشته باشد، و به همین دلیل هر نوع پیامی که بیشتر از ۲۵ بار فوروارد شود را اسپم تلقی کرده و به ارسال کننده‌ی پیام هشدار می‌دهد.

گفته شده که این ابزار جدید بر روی سیستم عامل iOS در حال تست و آزمایش می‌باشد و هنوز مشخص نیست کاربران دیگر سیستم عامل ها نیز بتوانند از این ابزار جهت دریافت نکردن پیام‌های اسپم استفاده کنند یا خیر.

در صورتی که قصد دارید تا پیامی را به بیش از ۲۵ نفر برسانید، می‌توانید از ویژگی Broadcast List واتس اپ استفاده کنید که در این صورت تمامی افرادی که جزو این لیست قرار هست باشند باید شماره‌ی شما را در گوشی یا واتس اپ خود ذخیره کرده باشند.

منبع: [button type=”link” link=”https://www.phonearena.com/news/WhatsApp-may-soon-implement-a-new-tool-to-prevent-fake-news-from-spreading_id101800″ variation=”btn-primary” target=”blank”]PhoneArena[/button] [button type=”link” link=”https://whatsappen.com/news/6097/whatsapp-working-on-new-anti-spam-and-chain-letter-measure” variation=”btn-success” target=”blank”]WhatsApp[/button] [button type=”link” link=”http://wabetainfo.com/whatsapp-is-studying-some-methods-to-prevent-spam/” variation=”btn-success” target=”blank”]WABetaInfo[/button]

در صورتی که اشتباه تایپی، املایی یا هر اشتباه دیگری در متن یا نظرات وجود دارد، با انتخاب متن مورد نظر و فشردن کلید های Ctrl+Enter ما را آگاه سازید تا پس از بررسی، نسبت به تصحیح آن اقدام کنیم.

Share

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 0
دوست نداشتم: 0
میانگین امتیازات: 0

پاسخ دهید

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: