آموزش گرفتن اسکرین شات پیوسته از یک صفحه با گلکسی اس ۷

یکی از ویژگی هایی که گلکسی نوت ۵ با خود به همراه داشته، گرفتن اسکرین شات طولانی از یک صفحه بوده که باعث شده این ویژگی مورد توجه قرار گیرد. اما سامسونگ این ویژگی را به پرچمداران ۲۰۱۶ خود نیز اضافه کرده است. برای این منظور، می توانید ابتدا از صفحه ی مورد نظر شات بگیرید، و سپس با انجام تغییراتی که در این مطلب اشاره می کنیم، از بخش های پایین تر صفحه ی مورد نظر نیز شات تهیه کنید. با ما همراه باشید.

اگر قصد خرید گلکسی اس ۷ و اس ۷ اچ دارید و می خواهید با ویژگی های این گوشی آشنا شوید، در این مطلب قصد داریم یکی از ویژگی های این دو گوشی که Scrolling Screenshot لقب گرفته است، را معرفی کنیم. فرض کنید با مرورگر خود وارد وب سایت فون زون شده اید و قصد دارید از کل سایت و یا برخی قسمت های آن به صورت پیوسته اسکرین شات بگیرید.

در حالت عادی فقط از همان صفحه و بخشی که در حال مشاهده هستید می توانید شات بگیرید، اما با این روشی که امشب معرفی می کنیم، می توانید بخش های پایین تر همان صفحه را در قالب یک شات قرار دهید، شات بگیرید و برای دوستان خود و دیگران ارسال کنید.

۱- ابتدا به صورت عادی و با نگه داشتن هم زمان دکمه های Home و Power (خاموش/روشن کردن صفحه) به مدت چند ثانیه، وارد محیط اسکرین شات گیری شوید.

Samsung-S7-Take-Scrolling-Screenshot-1

۲- پس از آن که شات از صفحه ی مورد نظر را تهیه کردید، حالا سه گزینه در پایین صفحه مشاهده می کنید. گزینه ی Capture more را انتخاب کنید تا گوشی به صورت اتوماتیک، یک شات دیگر از یک صفحه پایین تر ثبت کند. با ضربه ی بیشتر بر روی این گزینه، گوشی شات های بیشتری ثبت و ضبط می کند.

Samsung-S7-Take-Scrolling-Screenshot-2

۳- در گوشه بالا سمت راست می توانید عکسی که ثبت شده را مشاهده کنید.

Samsung-S7-Take-Scrolling-Screenshot-3

۴- عکس زیر، نتیجه ی نهایی اسکرین شات است.

Samsung-S7-Take-Scrolling-Screenshot-4

منبع آموزش بالا سایت PhoneArena می باشد و فون زون هیچ مسئولیتی در قبال این آموزش ندارد و صرفا بازتاب دهنده ی آن بوده است.

 منبع: [button type=”link” link=”http://www.phonearena.com/news/How-to-take-a-scrolling-screenshot-on-the-Galaxy-S7-and-S7-edge_id79167″ variation=”btn-primary” target=”blank”]PhoneArena[/button]

در صورتی که اشتباه تایپی، املایی یا هر اشتباه دیگری در متن یا نظرات وجود دارد، با انتخاب متن مورد نظر و فشردن کلید های Ctrl+Enter ما را آگاه سازید تا پس از بررسی، نسبت به تصحیح آن اقدام کنیم.

Share

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 0
دوست نداشتم: 0
میانگین امتیازات: 0

پاسخ دهید

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: